Przejdź do treści

W ubiegłym tygodniu uczniowie uczestniczyli w serii bardzo ciekawych warsztatów organizowanych przez Centralny Dom Technologii CDT.

15.02.21r. uczniowie z fakultetu z informatyki mieli okazję pracować z programem Tinkercad, który pozwala na tworzenie modeli 3D.
Uczestnicy warsztatów pt.”Zaprojektuj szkołę marzeń” pod okiem prowadzącego Pana Łukasza Dzierana tworzyli projekty przedstawiające szkołę przyszłości.

18.02.21r. nasi uczniowie wzięli udział w kolejnych warsztatach organizowanych przez Centralny Dom Technologii CDT.
Tym razem uczniowie z fakultetu z informatyki poznawali tajniki e-commerce podczas zajęć pt. „Cyfrowa Przedsiębiorczość”.
Uczestnicy pracując w grupach stali się na chwile przedsiębiorcami, którzy musieli przygotować strategię sprzedaży na podstawie konkretnych danych i podejmowali biznesowe decyzje.

18.02.21.r. nasi uczniowie z klasy 2b wzięli udział w kolejnych warsztatach zorganizowanych przez Centralny Dom Technologii CDT.
Uczestnicy i uczestniczki warsztatów poznawali język Colobot. Zajęcia stanowiły wstęp do programowania tekstowego. Uczniowie pod opieką Pana Zbyszka Bujaka samodzielnie projektowali robota, który może uratować życie człowieka na misji w kosmosie.

Warsztaty były niezwykle inspirujące, czego dowodem jest m.in. praca własna jednej z uczennic – stworzona już po warsztatach. ZOBACZ TUTAJ
Serdecznie dziękujemy!

Strona główna » AKTUALNOŚCI » Centralny Dom Technologii

Centralny Dom Technologii

Kontakt

Śródziemnomorskie Liceum im. św. Dominika Guzmana w Lublinie

Adres: ul. Kowalska 4, 20-115 Lublin
E-mail: sekretariat@srodziemnomorskielo.eu
Telefon: 81 532 06 37

Dla rodziców

Godziny pracy sekretariatu:
8:00 – 15:00

Numer konta bankowego:
35 1050 1953 1000 0023 3916 2204

Znajdź nas: